biomasser mobile

Platforma nie tylko wiertnicza

Platforma może być wiertnicza, kolejowa czy edukacyjna. Tymi politycznymi nie zajmujemy się. Okazuje się jednak, że platforma może być także brykietująca.
Ha, i to jak!

liniaInspiracje i pomysły na nowe rozwiązania pochodzą często od naszych Klientów, dlatego też bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi z ich strony. Tak też było w przypadku naszej najnowszej linii do brykietowania BIOMASSER® MULTI umieszczonej na platformie, a właściwie na dwóch platformach.
Jedna z nich, to platforma z maszynami do siekania surowca, czyli rozdrabniacz TOMASSER® RB ze stołem podawczym, a druga – to platforma z brykieciarkami BIOMASSER®. Razem, te dwie platformy tworzą kompletna linię wytwarzania brykietów.

 

PLATFORMY TO SUPER SPRAWA

biomasser mobile na przyczepie rolniczejMożna je postawić zarówno na podłodze w hali, jak i na przyczepie rolniczej, czy naczepie ciągnika siodłowego dzięki czemu linia jest mobilna, można łatwo ją przewieźć, gdy potrzeba przerabiać surowiec w innym miejscu lub po prostu świadczyć usługi brykietowania.

biomasser mobile pod plandekaPrzyczepę można wyposażyć w plandekę i mamy zamknięta linię, chronioną przed słońcem, deszczem, czy wiatrem.

 

DSC08443I co bardzo ważne! Mając platformy nie potrzeba wykonywać połączeń i mocowania do podłoża w miejscu użytkowania, bowiem wszystkie rury, kable, korytka kablowe, gniazda, wtyczki już są przygotowane i zabudowane na platformach.

Rozkładamy stabilizatory brykietu, podłączamy główny przewód zasilający i … „szafa gra”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *